Kurtka Damska City CLASSIC

Kurtka Damska City CLASSIC

Damska kurtka o kształcie litery O. Kołnierz kurtki wykonany jest z dzianiny. Kontrastowy, błyszczący, podstawowy zamek błyskawiczny. Dolne kieszenie boczne zapinane są na zamek błyskawiczny, podobny do głównego zapięcia produktu.

Izolacja: cienkie sztuczne izolacji

Syntetyczne włókna poliestrowe są hipoalergiczne, więc ubrania z taką izolacją można kupić dzieciom i dorosłym z alergiami. Włókna poliestrowe mają ze sobą wgłębienia powietrzne, co tworzy efekt termosu i pozwala produktowi długo zachować nieskazitelny kształt. Produkty z izolacją poliestrową można prać, szybko schną. Każda odzież z taką izolacją jest bardzo lekka, ale niezawodnie chroni przed zimnem i silnym wiatrem.

Wierzchni Materiał: PROTEX

ProTex ma wysokie właściwości hydrofobowe i chroni przed wnikaniem wilgoci przez produkty w każdych warunkach pogodowych. Większy komfort uzyskuje się dzięki wentylacji i rozproszeniu wilgoci. Pro-Tex gwarantuje długotrwałe działanie wodoodpornej i oddychającej tkaniny nawet po praniu wielokrotnego użytku. Pro-Tex jest miękki, ale trwały wodoodporny materiał, który jest wygodny i przyjemny w noszeniu.

Materiał podszewka:

Podszewka jest monofoniczna, szyta, kontrastująca względem górnej tkaniny produktu. Dolne, boczne kieszenie wykonane są bez zapięć.

Futro: bez futra

Сharakterystyka:

Pora: Bibliografia

Ocieplacz: cienka sztuczna izolacja

Sylwetka, krój: o kształcie

Długość tyłu produktu, cm: 60

Marka: CITY CLASSIC

Kraj produkcji: CHINY

Skład izolacji: 100% poliester

Skład materiału wierzchniego: 100% poliester

Skład materiału podkładowego: 100% poliester